Fable Fortress
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Fruit Fly /meselovag/

Go down 
SzerzőÜzenet
Hinda Vichi
Mamakatona
Mamakatona
Hinda Vichi


Hozzászólások száma : 1338
Registration date : 2007. Jan. 09.

Kalandlap
Pontszám::
Fruit Fly /meselovag/ Left_bar_bleue250/250Fruit Fly /meselovag/ Empty_bar_bleue  (250/250)

Fruit Fly /meselovag/ Empty
TémanyitásTárgy: Fruit Fly /meselovag/   Fruit Fly /meselovag/ Icon_minitime25th November 2007, 03:25

Fruit Fly


Születtem 1990-ben, születem Athénban anyám embervolt apám varázsló. Nem akartak elszakadni de a sors így akarta. Apám Gallus Siff vissza kellet menyen Fable Fortesbe mert őrizni, kellet az átjárót. Nem szenvedtünk semmiben hiányt nem volt szegény a család ugyanakkor anyám árva volt születésétől a nevét nem halottam egyszer se mindig csak anyának szólítottam. Ara lettem nevelve, hogy legyek becsületes és mindig tanuljak nem voltam buta gyerek, de okos se voltam. Én nem tudtam ki az apám igazából anya se tudta igazán de, kénytelen voltam megkérdezni anyát, hogy ki volt az apám, mert az iskolában azt a feladatot kapták a gyerekek, hogy írj az apád munkájáról. Az irodalom tanárom nem hitte el, hogy még anyám se tudott semmit mondani és nem tudtam emiatt megírni a házi feladatom, de ez nem így volt. Emiatt leromlottak a jegyeim.
Egyszer-kétszer megfordult a fejemben az iskola felgyújtása de lemondtam róla. Volt néhány kedves osztálytársam de egyikkel se voltam annyira jóban csak verekedni akartak mégis kapták. A második igazgatói intőnél megfenyegettek, hogy nem lesz hosszú pályafutásom ebben az iskolában hát végül is, befejeztem az iskolát. De anyámnak előjött egy régi szenvedélye az alkohol. Az évek alatt legyengült szervezete a stresszhatásoktól, amelyek a munkából eredtek nem bírta tovább legyengült az immunrendszere és alkoholmérgezésben meghalt 2005. 10. 29-edikén a halála után 2-nappal kaptam egy levelet a saját nevemre Gallus Siff volt a feladója, nem tudtam ki az de, a levél tartalmából rájöttem. A levélben megirt mindent, hogy mért ment el ki is ő és hogy jön értem 2-honapot kellett várjak mire megérkezett.

Újévkor kopogtak az ajtón Gallus volt a köszönt, belépet az ajtón leült, és tekintetével begyújtotta a parazsat a kandallóban. Bemutatkozott és mondta, hogy vele kell mennem Fable Fortesbe bele, egyeztem újév reggelén elindultunk de, ahogy haladtunk az utcán egy tolvaj ki akarta rabolni elkapta a kezét, és megégette félre, hajította a szűk sikátorban de, az elővett egy pisztolyt és lelőtte Gallust aki térdre esett de még volt ereje hogy megölje a támadóját eldőlt a sárba. Segítetem nekidönteni egy falnak Gallus irt egy lapot, amit összehajtott és oda adta nekem és rajzolni kezdett egy térképet Fable Fortesbe vezető útról. Azt mondta, meg fogom találni nem nehéz eljutni oda, és ha ott vagyok, adjam oda az egyik őrnek a papíromat, amit irt nekem. Miután kilehelte a lelkét neki iramodtam a kijelölt helyszínnek.
És utolsó szavaival annyit mondott ott majd vigyáznak rám és tanulhatok, és mindenféle kép menjek oda hogy okosodjak és tanuljak az életről.



Most 16-éves viszonylag hosszú barna hajú fiú vagyok.
Gallus utolsó szavait teljesíteni szeretném, és bármit megteszek ennek érdekében.
Vissza az elejére Go down
http://fablefortress.ephpbb.com
 
Fruit Fly /meselovag/
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ookami /meselovag/
» Amy Griffin /meselovag/
» Gabrielle /meselovag/
» Valgaav Imperius /meselovag/
» Mira Pypi /meselovag/

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fable Fortress :: Karakterek leírásai-
Ugrás: