Fable Fortress
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Gabrielle /meselovag/

Go down 
SzerzőÜzenet
Hinda Vichi
Mamakatona
Mamakatona
Hinda Vichi


Hozzászólások száma : 1338
Registration date : 2007. Jan. 09.

Kalandlap
Pontszám::
Gabrielle /meselovag/ Left_bar_bleue250/250Gabrielle /meselovag/ Empty_bar_bleue  (250/250)

Gabrielle /meselovag/ Empty
TémanyitásTárgy: Gabrielle /meselovag/   Gabrielle /meselovag/ Icon_minitime25th November 2007, 03:22

Üdvözletem Mindenkinek!


A nevem Gabirelle. Walesben, Llangollenben születtem 16 éve. Nem vagyok sem féltünde sem ehhez hasonló csodalény. Egy egyszerű, walesi lány vagyok, aki azért szeretne Meselovag lenni, mert a történelem tanára mesélt neki erről a világról és egyszerűen beleszeretett.

Ez az öreg tanító volt a könyvtáros is. Egy nap bementem a könyvtárba és kerestem valami érdekeset és szórakoztatót, de hosszú órák után sem találtam semmit. Ekkor jött oda hozzám Mr McRegan és mondta, hogy üljek le és hallgassak végig egy mesét…
Órákig hallgattam és hallgattam. Teljesen elvarázsolt és igazán reméltem hogy sosem lesz vége. Minden szabad percemben, a könyvtárban hallgattam Mr McRegant és ámultam.
Aztán egy szép délutánon elmondta hogy a mese valóság és hogy akár én magam is lehetnék a hős lovag. Persze nem hittem el egy szavát sem és hetekig nem mentem oda, csak rágódtam a dolgon, nem hagyott nyugodni a lehetőség, hogy talán igaz.
Végül visszamentem és megérdeklődtem tőle, hogy hogyan lehetnék én a hős. Így kerültem ide és bízom benne hogy tényleg igaz lehet a mese, hogy valóra válhat az álmom és így, tehetek valami hasznosat.

Gabrielle
Vissza az elejére Go down
http://fablefortress.ephpbb.com
 
Gabrielle /meselovag/
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ookami /meselovag/
» Amy Griffin /meselovag/
» Fruit Fly /meselovag/
» Elsie Kellner /meselovag/
» Aurelia Willin /meselovag/

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fable Fortress :: Karakterek leírásai-
Ugrás: