Fable Fortress
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ookami /meselovag/

Go down 
SzerzőÜzenet
Hinda Vichi
Mamakatona
Mamakatona
Hinda Vichi


Hozzászólások száma : 1338
Registration date : 2007. Jan. 09.

Kalandlap
Pontszám::
Ookami /meselovag/ Left_bar_bleue250/250Ookami /meselovag/ Empty_bar_bleue  (250/250)

Ookami /meselovag/ Empty
TémanyitásTárgy: Ookami /meselovag/   Ookami /meselovag/ Icon_minitime25th November 2007, 03:20

Üdvözletem!

A nevem Ookami. 16 éves lány vagyok, félig-tünde, félig-ember. Anyám jóvoltából tünde is. Vékony s alacsony, ugyanakkor erős testalkattal rendelkezem. Iskolába nem jártam, fizikailag anyám oktatott, míg apám szellemileg. Külsőre anyám tulajdonságait örököltem. Hosszú vörös hajam, barna szemem, hegyes füleim vannak, s hallásom illetve látásom is jobb, mint az átlag emberé. Bensőmben viszont apám vagyok. Kedves, jószívű, és néha kissé naiv is. Eszem van, könnyen s gyorsan tanulok, nem vagyok engedetlen. Anyám anyja és apja mesebirodalomban harcoltak, a legtöbbet, róluk halottam apámtól. Nagyanyám nagyszerű harcos volt. 14 évesen megkaptam a levelet, amit rám hagyott s melyben csodásabb ám minél veszélyesebb kalandok vannak.

Fable Fortres-be szeretnék jönni, hogy még többet tanuljak, s hogy nagyanyám nyomdokaiba léphessek.
Tisztelettel: Ookami.
Vissza az elejére Go down
http://fablefortress.ephpbb.com
 
Ookami /meselovag/
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amy Griffin /meselovag/
» Gabrielle /meselovag/
» Fruit Fly /meselovag/
» Elsie Kellner /meselovag/
» Aurelia Willin /meselovag/

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fable Fortress :: Karakterek leírásai-
Ugrás: