Fable Fortress
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Valgaav Imperius /meselovag/

Go down 
SzerzőÜzenet
Hinda Vichi
Mamakatona
Mamakatona
Hinda Vichi


Hozzászólások száma : 1338
Registration date : 2007. Jan. 09.

Kalandlap
Pontszám::
Valgaav Imperius /meselovag/ Left_bar_bleue250/250Valgaav Imperius /meselovag/ Empty_bar_bleue  (250/250)

Valgaav Imperius /meselovag/ Empty
TémanyitásTárgy: Valgaav Imperius /meselovag/   Valgaav Imperius /meselovag/ Icon_minitime25th November 2007, 03:23

Üdvözletem!

Valgaav Imperius a nevem. 1991. októberében láttam meg a napvilágot, Erdélyben. Édesapám a fekete sárkányok főpapja volt, Gaav. Sajnos 14 éves koromban amikor az arany sárkányokkal háborúztak elveszítettem őt. Édesanyám egyszerű halandó volt, egy erdélyi parasztcsalád hetedik lánya. Sajnos csak két nővére élte túl a háborút.
Szerencsésnek mondhatom gyermekkoromat. Már egész korán azt hiszem 6 éves koromtól beavattak a varázsvilág rejtelmeibe. Imádtam apámat, ő volt a példaképem. Később már engem is elvitt a varázslények gyűlésére. Ott sok barátra leltem. Mindig amikor szüleinknek gyűlés volt mi rengeteg csínyt követtünk el. Apám persze nem haragudott sokkal inkább nevetett rajtunk.
8 évesen az íjak használatát tanultam. Eleinte borzalmasan ment de aztán egyre jobb lettem. Saygrammal egy tünde barátommal mindig versenyt rendeztünk. Természetesen állandóan én nyertem.
13 éves koromban tört ki a háború. Hatalmas Felfordulás volt az egész varázsvilágban. Akkor apám már át sem engedett. Otthon kellet ülnöm és csak barátaimra tudtam gondolni. Aztán sorba jutottak fülembe a halál iszonyatos hírei. Mikor apám egyik éjszaka nem tért haza iszonyatos érzés gyötört. Aztán másnap reggel megérkezett a hírnök: Sajnálatosan Gaav Imperiust egy aranysárkány megölte. Lesokkolt bennünket a hír.
Egy évvel később akkor voltam 15 éves (mivel hogy 14 évesen halt meg apám) köszönés nélkül otthagytam anyámat és megkerestelek titeket. Remélem Gondos és hasznos katonátok leszek.
Kinézetem:
Magas barna hajú és szemű fiatalember. Elég nyugodt hangulatom van és barátságos. Természetesen ha meg kell védeni a mesevilágot kész vagyok minden elképzelhetőre.
Vissza az elejére Go down
http://fablefortress.ephpbb.com
 
Valgaav Imperius /meselovag/
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gabrielle /meselovag/
» Fruit Fly /meselovag/
» Ookami /meselovag/
» Amy Griffin /meselovag/
» Mira Pypi /meselovag/

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fable Fortress :: Karakterek leírásai-
Ugrás: