Fable Fortress
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Tyrell Israfel /meselovag/

Go down 
SzerzőÜzenet
Hinda Vichi
Mamakatona
Mamakatona
Hinda Vichi


Hozzászólások száma : 1338
Registration date : 2007. Jan. 09.

Kalandlap
Pontszám::
Tyrell Israfel /meselovag/ Left_bar_bleue250/250Tyrell Israfel /meselovag/ Empty_bar_bleue  (250/250)

Tyrell Israfel /meselovag/ Empty
TémanyitásTárgy: Tyrell Israfel /meselovag/   Tyrell Israfel /meselovag/ Icon_minitime25th November 2007, 03:17

A nevem Tyrell Israfel

1995-ben születtem Angliában Cambridge-ben. Születésem után anyám Wales-be költözött velem egy kis faluba, és a mai napig ott élünk.
Anyám az emberek világából származik, és én is ott nőttem fel, de apám Mesebirodalombeli, az Északi földekről származó harcos, szintén ember. Én , és itt jártam iskolába a mai napig.
Apám már csecsemőkoromtól meselovagnak szánt engem, és szorgalmazta, hogy ha eljön az ideje, hogy felvételizzek Fable Fortressbe. Én magam is szeretnék meselovag lenni, egyrészt, hogy szeretett apámnak kedvére tegyek, másrészt, mert Mesebirodalom határainak őrzését szívügyemnek tartom.
Apámmal sajnos csak ritkán találkoztam, és még ritkábban jutottam el eddig Mesebirodalomba, de az a néhány alkalom legszebb elmlékeim közé tartozik. Büszke vagyok arra, hogy apámat Mesebirodalom harcosai között tudhattam.
Sajnos néhány hónapja hírt kaptunk Mesebirodalomból, és megtudtuk, hogy apámat egy harc során embereivel együtt bekerítette Ragdan egy hegyi trollokból álló hordája. hősiesen küzdöttek, de a túlerő nagy volt, így alul maradtak. A trollok senkinek nem kegyelmeztek, mindenkit megöltek. Így mérhetetlen bánatomra elvesztettem imádott apámat.
Anyám, aki mindaddig életvidám, boldog nő volt, aki állandóan dalolt, vagy tréfálkozott, azóta búskomor lett, és alig lehet szavát venni. Gyakran látok könnyet csillogni a szeme sarkában, vagy lecsordulni az arcán. ez mégjobban elszomorít, mivel anyám tanított meg minden mesére és énekre, amit eddig tudok. Nagy súlyt fektetett erre, mert tisztában volt vele, hogy az árnylidércek támadásától csak ez védhet meg. Mindezt ő apámtól tanulta, én meg anyámtól.
Apám azt szerette vona, ha tizenöt éves koromig az Emberek világában nevelkedek, és itt járok iskolába. Úgy gondolta, fontos, hogy mindazt megtanuljam amit az emberek tudnak, hogy szabadon dönthessem majd el, hogy melyik világban kívánok élni felnőtt koromban. Én azonban úgy érzem, régen eldöntöttem, hogy az otthonom Mesbirodalom lesz. Csak tizenkét éves vagyok, és apám terve szerint még három évig kellene itt tanulnom az Emberek világában, de most, hogy meghalt, vele elvesztettem egyetlen kapcsolatomat Mesebirodalommal, és ez ugyanannyira fáj, minthogy apámat el kellett veszítenem. Szeretnék visszakerülni Mesebirodalomba, és nem csak látogatóba, mint régen, hanem végleg. Apám kívánságát, hogy Meselovag legyek, örömmel teljesítem, és remélem azt akarom, hogy olyan kiválló harcos legyek akire ő is büszke lenne. Anyám szomorú arcát sem szívesen nézem nap mint nap, talán ha újra Mesebirodalom harcosai közé kerül egy szeretett családtagja, az ő arca is felvidul. Remélem új otthonomból sok kedves új mesét küldhetek majd neki.
Ezért úgy döntöttem, nem várom ki a három évet, hanem már most jelentkezem Fable Fortressbe, és Megpróbálok bejutni a meselovagok közé. Remélem, hogy jelentkezésemet elfogadják, bár tudom, hogy a legfiatalabbak közé fogok tartozni, és harci tapasztalatom mmég nincs, de apám vére, hiszem, nem vált vízzé bennem, és képes leszek elsajátítani mindazt, amit a nagyobbak.
Alkatom koromnak megfelelő, bár kissé vékony vagyok. Hajam sötétbarna, szemem zöld. szeretek magányosan elvonulni, de ha társaságban vagyok cserfesnek, nagyszájúnak tartanak. Az iskolában gyakran róttak meg szemtelenségemért, de csak akkor feleselek, ha úgy érzem, igazam van.
Kérem ne utasítsanak vissza, és apám emlékére fegyenek fel a lovagio kiképző iskolába!

Tisztelettel: Tyrell Israfel
Vissza az elejére Go down
http://fablefortress.ephpbb.com
 
Tyrell Israfel /meselovag/
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amy Griffin /meselovag/
» Gabrielle /meselovag/
» Fruit Fly /meselovag/
» Ookami /meselovag/
» Valgaav Imperius /meselovag/

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fable Fortress :: Karakterek leírásai-
Ugrás: