Fable Fortress
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortailKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Heléna Gloria Night

Go down 
SzerzőÜzenet
Hinda Vichi
Mamakatona
Mamakatona
Hinda Vichi


Hozzászólások száma : 1338
Registration date : 2007. Jan. 09.

Kalandlap
Pontszám::
Heléna Gloria Night Left_bar_bleue250/250Heléna Gloria Night Empty_bar_bleue  (250/250)

Heléna Gloria Night Empty
TémanyitásTárgy: Heléna Gloria Night   Heléna Gloria Night Icon_minitime15th December 2007, 08:06

Hello!!!

A nevem Heléna Gloria Night. Többnyire a Helénát használom de van aki Gloriának vagy Glorinak hív. 14 évesen láttam meg a napvilágot Törökországban. Tünde vagyok. A normális emberek között én is emberré válok és eltűnnek a tünde jeleim. Ha összebarátkozom persze az egyikükkel akkor megjelenik igazi alakom. 5 évesen elvesztettem a szüleimet és onnantól fogva árvaházban éltem. Nem bírtam ott tovább, mert a nevelők állandóan megvertek, a többi gyerek pedig kiközösített úgy, h nem is tudták ki vagyok. Egyik éjszaka 12 évesen megszöktem onnan. Az utcán fagyoskodva egy kedves idős öreg úr talált rám és kitanított amennyire csak tudott. Ő sem ember volt hanem varázsló és pont ilyen dolgokra tanított meg, mint például: harcolás, önvédelem, gyógy főzet készítése, és a tündék ereje. Ott voltam egészen a 13. születésnapomig. Nagyon szerettem az öreget, de sajnos pont ekkor halt meg. Elmentem, akkorra már sokat tudtam. Nem tudtam, h a hatóság keres engem és egyik éjszaka elkaptak. Visszavittek az árvaházba és ott is megvertek egy sötét szobában. Ebbe a szánalmas intézetbe csak írni, olvasni, számolni tanultunk semmi különlegeset. Velem vhogy keményebben bántak a nevelők, nem tudtam miért. Egyik nap a lefekvéshez készültem amikor véletlenül meghallottam, h azt mondják, h a keresztanyám utasította arra őket, h így bánjanak velem. Nem is tudtam róla, h van keresztanyám. Én nem hittem el. Egyszer eljött az árvaházba, engem keresve. Azt mondta, elvisz magához. El is vitt és ott éltem 1 hónapig az ex barátjával. Sokszor azon kaptam magamat, h engem bámul. Egyik este bejött a szobámba és azt mondta, h ha nem hagyom, h molesztáljon megöli a keresztanyámat. Ez ment 1 hónapig. Amikor ő elment akkor máris elkezdett molesztálni. Egyik nap megemlítettem keresztanyámnak, h mi van. Pofon vágott és azt mondta, h semmire sem vagyok jó és ezt csak azért mondom, mert mindkettőjüknek ártani akarok. Aznap este megmondtam a „keresztapámnak”, h elég volt és nem csinálom meg többé. Az árvaházba nem akartam menni így egy hónap után megint egyedül voltam az utcán. Egy oszlopon megláttam egy hirdetést, h keresnek egy 13 éves kislányt és rajta az ÉN képem volt. Egy telefonnal fel is hívtam az illetőt, h én vagyok az a lány akit keresnek. November 13-án minden rendbe jött, amennyire csak tudott. Kiderült, h az aki engem keres a nagybátyám. Őróla se tudtam semmit. Mindet elmondott. Elmondta, h aki a keresztanyámnak adta ki magát az csak az édesanyámnak a mostohatestvére és csak azért akart gyereket, h ne legyen egyedül a férjével aki nem is a férje csak egy jött-ment. Az árvaházi bánásmód róla is igaz volt, mert az édesapám, édesanyámat választotta helyette és így akart bosszút állni. Lefizette a nevelőket és azért csinálták ezt. Ezzel szemben nagybátyám feljelentette az árvaházat. A 14. születésnapomon derült ki, h a nagybátyám is tünde. Együtt voltunk jóban-rosszban ezután, ő megtanította azokat a dolgokat amikre az öreg nem tanított meg engem. Ezután vele éltem, csak sokat van távol az üzleti útja miatt, mert ugye ő is embernek adja ki magát és dolgozik, h eltartson engem, a házat és a személyzetet. Sokat voltam együtt a személyzettel, rövid idő alatt nagyon megkedveltem itt mindent, különösen a nagybátyámat. Sötét éjszakán vitt el engem a Fable Fortress helyére ami nagyon tetszett és most is tetszik.
Külsőm: barna haj, sötétkék szem, kreol bőr, 160 cm, 59 kg. Felül barnán csillogós felső van rajtam aminek az alja kék színben végződik. A szoknyám 3 rétegű legalul van egy fehér réteg, utána egy fekete csillogós és legfelül pedig egy hullámos feketésbarna. Mezitláb járok csak egy fáslim van ami a lábamra van tekerve.
Belsőm: szeretek mosolyogni, komolytalan és néha fárasztó vagyok a sok hülyeségemmel a barátaimat nem válogatom meg és megbecsülöm a barátságukat ha közelednek felém. A nagybátyámon kívül nem bízom egyik felnőtt férfiban sem. Jól bánok a fegyverekkel.
Vissza az elejére Go down
http://fablefortress.ephpbb.com
 
Heléna Gloria Night
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fable Fortress :: Karakterek leírásai-
Ugrás: